ГО “Смарт Освіта” та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA, оголошує набір вчительок на навчальну програму з удосконалення навичок психологічної самодопомоги та роботи з травмою. Запрошуємо на безплатне навчання за методикою “Діти і війна. Техніки зцілення”.
За результатами навчання учасниці отримають сертифікати від ГО «Смарт освіта» й UNFPA з 1,3 кредитами ЄКТС (39 годин). Сертифікати видаються учасницям, які пройшли повний курс навчання.
Наявність педагогічної пари є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою для зарахування на участь у програмі! Заповнювати цю анкету необхідно разом з вашою педагогічною парою, із якою ви разом пройдете тренінг і проведете групові заняття з дітьми й батьками.
Програма передбачає теоретичну та практичну частини.
Під час теоретичної частини вчительки отримають знання про психологічну травму, різновиди травм, посттравматичні симптоми в різних вікових категорій та як надати першу психологічну допомогу. Також вони отримають рекомендації для батьків (на що звернути увагу) та техніки для стабілізації, ресурсні вправи.
- Відкритий вебінар «Як вчителю працювати з дитиною, яка пережила травматичні події? Презентація програми “Діти і війна. Техніки зцілення” (12 серпня);
- Закритий дводенний онлайн-тренінг з розвитку навичок індивідуального та групового спілкування з дітьми, які зазнали травми (17–20 серпня);
Під час практичної частини учасниці програми в парах відпрацьовуватимуть набуті знання та вміння щодо роботи з дітьми. Після роботи із дітьми, учасниці програми матимуть змогу відвідати супервізійні зустрічі із тренерками програми.
- 8 групових занять з дітьми і батьками ОНЛАЙН (1-23 вересня)
- Супервізійні зустрічі з тренерками
- Підсумкове опитування та звітування про проведену роботу.
Навчання та супервізію будуть проводити сертифіковані тренерки і травматерапевтки Наталія Подоляк і Олена Божор.
Щоб взяти участь у програмі просимо заповнити форму за вказаним посиланням: https://bit.ly/3J9wy5S
Нагадуємо, що участь у програмі безплатна.
______
Тренінги проводяться в межах проєкту “Трамплін до рівності”, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та ГО “ЕдКемп Україна”, за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.