Зустріч провели Наталія Подоляк й Олена Божор, тренерки і травматерапевтки, сертифіковані за міжнародною програмою “Діти і війна. Техніки зцілення”.
Вебінар є частиною навчальної програми для вчительок з удосконалення навичок психологічної самодопомоги та роботи з травмою, яку організовує ГО “Смарт Освіта” та Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні, UNFPA.
Під час вебінару тренерки розповідали про:
• важливість психологічної підтримки дітей під час війни. Адже назалежно від того, чи дитина стала безпосереднім свідком бойових дій, чи ні, війна вже плинула на її психологічний стан;
• які є симптоми та якими можуть бути наслідки постравматичного синдрому у дітей;
• як методика роботи з дітьми, яку вивчають протягом курсу, дає змогу не тільки професійним психологам, але й звичайним вчителям ефективніше допомагати дітям;історію методики, яка вже була апробована у низці країн, що постраждали від війни чи стихійних лих. В Україні ця методика застосовується з 2014 року, має гриф МОН України.
Переглянути відеозапис вебінару можна за посиланням.
Повний курс програми підвищення кваліфікації вчительок передбачає серію теоретичних та практичних онлайн-занять з тренерками, а також здобуття навичок і вмінь надання першої психологічної допомоги під час практичної роботи з батьками і дітьми в малих групах.
Дізнатися більше про програму ви можете за посиланням.
Набір до програми триватиме до 17 червня. Зареєструватись для участі у можна тут.
Наявність педагогічної пари є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ умовою для зарахування на участь у програмі!
______
Тренінги проводяться в межах проєкту “Трамплін до рівності”, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) та ГО “ЕдКемп Україна”, за фінансової підтримки Швеції та за сприяння Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.