Мистецький конкурс до Дня Землі “Ocean Wise Earth Day Art Challenge» для всіх дітей до 18 років: надсилайте свої роботи до 28 квітня.
На честь Дня Землі канадська організація вивчення океанів Ocean Wise запрошує дітей та підлітків з усіх куточків планети намалювати те, що вони найбільше люблять на Землі.
Це може бути улюблена тварина, найкраще місце для ігор на свіжому повітрі з друзями, місце, де ви би хотіли побувати (наприклад, джунглі або океан) або щось інше на Землі, що захоплює вас – покажіть його нам!
Як взяти участь?
Оберіть форму англійською або українською мовою за лінком та роздрукуйте.
Намалюйте те, що ви найбільше ЛЮБИТЕ на Землі, і надішліть на електронну адресу education@ocean.org, зазначивши в темі “День Землі”.
Всі роботи будуть виставлені на сайті Ocean Wise, де можна буде коментувати роботи інших учасників у позитивному ключі.
Роботи, що увійшли до шорт-листа, будуть розміщені на сторінках Ocean Wise у соціальних мережах.
Надсилайте роботи з з 19 по 28 квітня, 16:00 за тихоокеанським часом.
Щороку 22 квітня відзначається День Землі. Його впровадили у 1872 році як акцію із саджання дерев, а в 1990 році зробили міжнародним святом.
Кожного року ООН актуалізує певну тему, щоб нагадати про її важливість. Цьогорічна — Invest in Our Planet.
Екологія України дуже постраждала через війну. Токсичні викиди через пожежі, хімічне забруднення ґрунтів і вод, знищення лісів та заміновані території — лише деякі з аспектів екоциду, який здійснює росія у нашій країні. Глобально ми, на жаль, не можемо повпливати на ситуацію, адже на відновлення підуть десятки років і мільярди гривень. Проте якщо кожен почне з себе, ми зможемо зберегти те, що лишилося.
Скоротіть використання пластику. Це стосується зокрема пластикових пакетів. Щоб не купувати їх щоразу на касі в супермаркеті, достатньо мати багаторазову торбинку. Тим паче зараз шопери роблять дуже багато крутих українських виробників.
Утилізуйте батарейки, а не просто викидайте їх. Батарейки є дуже токсичними й небезпечними для тварин та людей. Вони можуть отруювати ґрунт та підземні води навколо себе на багато кілометрів. Відносьте їх до спеціальних пунктів збору. Зараз ці пункти або урни є в багатьох супермаркетах та інших публічних місцях.
Сортуйте сміття. Наразі в Україні є доволі багато сортувальних станцій та навіть встановлені спеціальні контейнери для різних відходів просто біля будинків.
Намагайтеся використовувати косметичні та побутові засоби без шкідливих хімічних компонентів.
Інвестувати в нашу планету можна не лише матеріально. Це також про ставлення до неї та про мудре використання природних ресурсів.