ГО “Смарт освіта” і сайт “Нова українська школа” продовжують третій сезон подкасту “Дофамін для освіти”. У новому епізоді керівниця ГО “Смарт освіта” Галина Титиш говорить із Тарасом Павловим, учителем математики й викладачем Київської школи економіки, про те, чому математика – це наука, потрібна кожному, а також про те, як варто трансформувати зміст математичної освіти в Україні.
Спікери розмірковували, чи має математика бути обов’язковим для складання предметом на НМТ/ЗНО та чим вона корисна у щоденному житті. Галина та Тарас намагалися з’ясувати, як зацікавити дітей математикою та спростити їх сприйняття цього предмета. Обговорили також питання зміни шкільної програми та наближення її до реального життя, а ще подискутували щодо питання поділу людей на технарів і гуманітаріїв. Особливо гостро для українців постало питання освіти під час війни, тож Тарас і Галина протягом розмови намагалися з’ясувати, як дітям надолужити освітні втрати з математики і наздогнати програму.
Прослухати новий випуск подкасту можна на тут. Зверніть увагу, що там є посилання на подкастинг-платформи й на попередні записи.
Ось іще кілька подкастів, вартих вашої уваги:
- Як підлітку знайти сродну працю: поради батькам і вчителям – подкаст із психологинею, фасилітаторкою, коучкою та авторкою книжки і програми для підлітків “Як обрати професію майбутнього?” Тамарою Сухенко;
- Чому діти не читають і що з цим робити – подкаст із дитячою письменницю та керівницею Лабораторії дитячого читання МАН Тетяною Стус.
- Як увімкнути мозок дитини? Практичні поради від психологині – подкаст із засновницею просвітницької ініціативи “Empatia.pro” та керівницею громадської спілки “Інститут інтегрального розвитку” Катериною Ясько.
Публікація підготовлена за підтримки Представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні. Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – фонд ліберальної політики, що сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства. Детальніше за посиланням.