Міністерство освіти та науки України запрошує на короткострокову безоплатну програму стажування, аби творити якісні зміни у сфері освіти — «ReFormEd». Узяти участь зможуть спеціалісти з різних галузей, які зацікавлені у творені державних політик у сфері освіти. Опісля успішного проходження учасники матимуть змогу розпочати кар’єру в одній із освітніх команд та реалізовувати власні ідеї.
Під час навчання учасники зможуть обрати напрямки стажування: нормопроєктування, розробка змісту освіти, професійний розвиток учителів, комунікації, освітня аналітика та моніторинг якості освіти та менеджмент освітніх проєктів.
Програма «ReFormEd» розрахована на 1 місяць та передбачає 40 годин лекцій, воркшопів і практичних занять. Після завершення для нових фахівців складуть індивідуальну траєкторію професійного розвитку, яка охоплює як участь у спецпроєктах, так і додаткове навчання від партнерів.
Для участі слід зареєструватися за посиланням.
«Головна задача програми — залучити в українську систему освіти нових людей. Тому крім дотримання основних вимог до кандидаток і кандидатів, для нас вкрай важлива їх вмотивованість продовжити свій кар’єрний шлях в інституціях, які створюють та реалізують державну політику у сфері освіти», — зазначають організатори.
За результатами стажування учасники матимуть можливість отримати роботу в одній з освітніх команд: МОН, Українського інституту розвитку освіти, Українського центру оцінювання якості освіти, Інституту освітньої аналітики, стати частиною Команди підтримки відновлення та реформ МОН, Офісу впровадження НУШ. Мета співпраці — утілювати стратегію «Освіта переможців».
Навчальна програма розрахована на:
- Студентів та випускників бізнес-шкіл, програм з публічного управління та врядування, школи / факультети права, комунікацій та суміжних спеціальностей, шкіл лідерства (УАЛ, УШПС).
- Працівників великих компаній (Нова Пошта, МХП, Київстар), які мають досвід в компаніях з якісною корпоративною культурою та хочуть змінити сферу або бути корисними країні.
- Людей з досвідом роботи в аналітичних агенціях / в інших компаніях з аналізом даних.
- Представни(ць) ків громадського сектору, які працюють з темою освіти й права та мають досвід пропонування та впровадження змін.
- Прогресивних учителів, директорів, освітніх управлінців.
Вимоги до кандидатів та кандидаток:
- Зацікавленість у розвитку освіти та творенні державної політики
- Вмотивованість продовжити співпрацю після закінчення програми
- Високий рівень комунікативних навичок та вміння працювати в команді
- Аналітичне мислення та вміння працювати з великими масивами інформації
- Залежно від обраного напрямку, педагогічний досвід або досвід у правозахисній діяльності, адвокації змін, досвід створення чи залучення до змінотворчих проєктів буде перевагою
- Готовність працювати в Києві в форматі офлайн
- Готовність приділити 40 годин на навчання на програмі
- Розуміння реформи НУШ буде перевагою
- Знання англійської мови на високому рівні (не менше B2)
- Вікових обмежень для кандидатів немає
Відкриття реєстрації відбудеться 21 жовтня, а закінчення збору заявок — 3 листопада. Програма навчання розпочинається 10 листопада.
Детальнішу інформацію про програму, її особливості, навчальні блоки та експертів програми ви знайдете за посиланням.