Минулого тижня «Смарт освіта» провела щорічну конференцію для волонтерів, які навчають українських дітей в проєкті «Україна розмовляє англійською». Улітку до проєкту долучено 35 волонтерів із Канади, США, Японії, Туреччини, Іспанії, Португалії та Австралії. А від старту проєкту в березні 2022 – їх вже майже 170.
На конференції вчителі мали можливість познайомитися ближче зі «Смарт освітою» та між собою, обговорити спільні заняття та обмінятися досвідом.
«Наш проєкт – це наразі один із найбільших волонтерських освітніх проєктів в Україні. Учителі-волонтери проводять уроки щодня шість днів на тиждень. Вони донатять свій час, надають свою підтримку та тепло українським дітям. Багато хто з них навчає у проєкті вже понад два роки. Тому для нас важливо було зібратися з ними разом, нехай навіть онлайн, подякувати і обговорити наші майбутні плани», – говорить Олена Жупанова, менеджерка проєкту.
Готуючись до конференції діти-учасники проєкту підготували малюнки, як вони бачать своїх наставників. А вмілою рукою художниці картинки перетворилися на постер, який презентували на зустрічі з вдячністю від дітей.
Нагадаємо, що проєкт «Україна розмовляє англійською» один із тих ініціатив, які ГО «Смарт освіта» створила у відповідь на виклики повномасштабного вторгнення. Його мета – забезпечити безоплатні англомовні зустрічі для українських дітей, аби не лише покращити мовні навички, але й продемонструвати підтримку з усього світу, надати безпечний простір і спільноту, запропонувати можливості для отримання нових знань та дозвілля.
Теми занять для дітей найрізноманітніші: подорожі лісами Амазонки, вивчення підводного світу з океанологами, програмування, музика, природничі науки, йога, малювання, навіть фокуси та ще багато іншого. Учителі-волонтери доєднуються з різних куточків планети, що сприяє зміцненню зв’язків з різними світовими культурами.
Долучатися до зустрічей та отримувати анонси подій можна в Телеграм-каналі проєкту.
Проєкт “Україна розмовляє англійською” здійснює ГО «Смарт освіта» у партнерстві з «Classrooms Without Walls».