У нашому проєкті «Залишаємось з Україною» для початкової школи діти скоро підуть на зимові канікули, вони гарно попрацювали від початку навчального року, тож треба набратись сил, вражень, щоб продовжити далі. Розповімо про декілька завдань, які допоможуть відчути атмосферу свята і разом з тим — вчитися української мови.
«Зважаючи, що свята діти проведуть вже на канікулах, команда проєкту запросила всіх охочих до різдвяного фестивалю, у якому кожна дитина зможе проявити себе, свій талант, свої вподобання і, звісно ж, стати ближчою до України, традицій і духу саме нашого Різдва. Вивчити колядку, написати вітальну листівку, змайструвати різдвяну зірку – святкові завдання, які і настрій підіймають, і ще більше занурюють в україномовний контент і розвивають письмо, говоріння чи читання, а також уяву, мислення», — каже менеджерка проєкту Олена Будик.
У межах проєкту діти віртуально долучаться до справжнього різдвяного фестивалю, і для цього мають виконати три цікавих завдання:
Ось такі колядки команда «Залишаємось з Україною» пропонує вивчити учням та ученицям:
Також варто не забувати й за дрібну моторику: разом з батьками діти можуть зробити вдома затишну різдвяну свічку з картонних втулок та електричної свічки, яка буде зігрівати й нагадувати про Україну:
Також команда пропонує учасникам проєкту перевірити свою уважність та пильно придивитися до тематичної картинки зі сніговою бабою:
Діти можуть розпочати власний веселий зимовий челендж, який допоможе відчути святкову магію:
«Залишаємось з Україною» для молодших класів — проєкт для дітей молодшого віку, які перебувають зараз за кордоном, що дає можливість вивчати та підтримувати україномовний компонент, зважаючи на іншомовне оточення дітей. Проєкт розрахований на дітей віком 8-10 років. Курс розпочався в вересні й триватиме повний навчальний рік. До розробки було залучено команду методистів, які склали програму для 5-ти категорій учнів відповідно до їх рівня знань.
Ось так батьки дітей відгукуються про проєкт після майже 4 місяців навчання:
Проєкт «Залишаємось з Україною» реалізовує ГО «Смарт освіта» за підтримки Theirworld.