«Смарт освіта» запрошує освітян на безкоштовний вебінар від команди «Національного проєкту: пишемо есе».
Дата: 25 вересня
Час: о 18.00
Формат: онлайн
Для участі у вебінарі варто заповнити анкету: https://forms.gle/nDozk6xhZNHCac8k9
Кількість місць обмежена.
На вебінарі команда «Національного проєкту: пишемо есе» допоможе дізнатися більше про те, як інтегрувати методичні розробки в уроки української мови та літератури.
Під час вебінару учасники та учасниці дізнаються:
- які вправи найкраще використовувати, аби учні та учениці подолали страх «чистого аркуша»
- що таке процесуальне письмо
- як ефективно працювати з текстами
- як змінити підхід до навчання написання есе.
«Ми раді поділитись унікальними методичними розробками нашого проєкту та поширити досвід роботи з матеріалами для всіх охочих. Під час вебінару ми не тільки зорієнтуємо вчителів та вчительок щодо навігації сайтом та окремими модулями, але й матимемо практичний блок, де детально дослідимо основні принципи процесуального письма й ефективні підходи до роботи з текстами. Ураховуючи результати PISA 2022 та зниження рівня читацької грамотності в учнів та учениць, нові інструменти будуть надзвичайно помічними на уроках української мови та літератури», – говорить методистка, тренерка проєкту Катерина Молодик.
«Національний проєкт: пишемо есе» – інноваційне навчання письма для учителів та учнів, що передбачає впровадження унікальних методичних матеріалів, які сприятимуть розвитку критичного мислення, навичок письма та читацької грамотності українських школярів.
Ці матеріали «Смарт освіта» розробила на основі інструментів National Writing Project (США) з доведеною ефективністю (за результатами досліджень SRI). Та виклала їх на сайті проєкту у форматі 9 модулів та допоміжних художніх й наукових текстів, які освітяни можуть використовувати у своїй роботі безоплатно: https://essay.nus.org.ua/
«Національний проєкт: пишемо есе» здійснює ГО «Смарт Освіта» за підтримки Grammarly, National Writing Project, Theirworld та Global Business Coalition for Education.
Пілотування матеріалів здійснюється за за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».