Відтепер на безоплатній психологічній платформі Resilience.help можна поставити запитання експертам та експерткам у сфері ментального здоров’я.
На сайті з’явилася форма зворотного зв’язку – віконце, у якому можна поставити запитання чи поділитися конкретною ситуацією, що турбує.
Залишити запит можуть:
- вчителі;
- шкільні психологи;
- батьки;
- та всі, хто відчуває стрес, напругу, вигорання чи зіштовхується з іншими викликами щодо ментального здоров’я через війну.
Експерти та експертки платформи опрацюють всі звернення та порадять найкращі методи, що допоможуть впоратися із труднощами. Коли готовий матеріал з’явиться на сайті, користувачам надійде сповіщення про публікацію на електронну пошту.
Аби команда Resilience.help могла опрацювати запит варто надати всю інформацію, яка стосується проблематики та контексту ситуації, а також вагомих деталей, які впливають на хід подій.
Утім, усі запити залишатимуться анонімними. Команда не збирає особистих даних, окрім пошти, на яку надсилатиме сповіщення.
«Ми прагнемо, аби наша платформа була справді корисною для читачів. Тож вирішили зібрати реальні запити та проблеми, з якими зіштовхуються освітяни та батьки у повсякденному житті», – каже менеджерка психологічного напрямку Анжеліка Назаренко.
Зверніть увагу, що експерти та експертки платформи не надають підтримку у формі особистих консультацій.
Поставити запитання можна за посиланням.
Платформу-каталог Resilience.help створено ГО «Смарт освіта» за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.